KBB Hastalıkları

KBB Hastalıkları

Kulak burun ve Boğaz hastalıkları tedavileri ve cerrahi uygulamalarını Op.Dr. Cem Karas (izmir kbb uzmanı), İzmir Mavişehir’de bulunan CK kliniğinde gerçekleştirmektedir. KBB hastalıkları ve rahatsızlıkları türüne göre ilaç ya da cerrahi yöntemler ile tedavi edilmektedir. Bilgi ve randevu için lütfen kliniğimizi telefon ile arayınız.

  • Kulak Hastalıkları Tedavileri ve Cerrahisi
  • Burun Hastalıkları Tedavileri ve  Cerrahisi
  • Boğaz Hastalıkları Tedavileri ve Cerrahisi

KBB Hastalıkları-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

KBB hastalıkları zamanında önlem alınmaz ise ciddi rahatsızlıklara neden olabilmektedir. Kulak burun boğaz rahatsızlıkları ile ilgili olarak merak ettikleriniz yada tedavi yöntemleri hakkında faydalı bilgileri ilgili sayfalarımızda bulabilirsiniz.
 

Kulak Hastalıkları Tedavileri ve Cerrahisi:

Burun Hastalıkları Tedavileri ve Cerrahisi:

Boğaz Hastalıkları Tedavileri ve Cerrahisi:


Kulak, burun ve boğaz hastalıklarının mutlaka üzerinde durulmalıdır. Çünkü meydana gelebilecek rahatsızlıklara zamanında müdahale edilmezse, daha büyük olumsuz sonuçlarla karşılaşılabilir. Söz konusu kulak burun ve boğaz hastalıkları olduğunda, erken tanı ve teşhis büyük önem kazanır. Yapılacak müdahalelerin öncesinde uzman doktor tarafından pek çok tetkik yapılır. Tetkik sonuçlarına göre doğru teşhis konulur. Bu süreç, tedavinin ilk aşamasıdır. Ardından tedavi süreci başlatılır. Kulak. burun ve boğaz hastalıklarında tedavi sürecinin aksatılmaması gereklidir. Uzman doktorun (kbb uzmanı) vermiş olduğu ilaçlar düzenli bir şekilde kullanılmalıdır. Eğer cerrahi bir operasyon geçirilmişse, doktorun yönergelerine mutlaka uyulmalıdır. İltihap veya enfeksiyon durumlarında, hastanın dikkatli olması gerekir. Uzman doktorun uygulamış olduğu tedavi süreci aksatılırsa, hastalığın tamamen geçmesi zaman alacaktır. Hatta hastalık ilerleyerek safha değiştirebilir. Geri dönülmez sonuçların olmaması için, normal seyrin dışında gerçekleşen bütün belirtileri gözlemleyiniz. Eğer günlük hayatınız içerisinde anormal bir durum hissederseniz, vakit kaybetmeden uzman doktorunuza (kbb uzmanı) başvurunuz. Kulak-Burun-Boğaz rahatsızlıkları, hastanın yaşam kalitesini ciddi anlamda düşürebilecek rahatsızlıklardır. Bu nedenle müdahale konusunda geç kalınmamalıdır.


KBB Hastalıkları Tedavileri ve KBB Hastalıkları Fiyatı Hakkında Daha Fazla Bilgi için
İletişim Numaramızdan Bizi Arayabilir, Whatsapp Numaramız ile Sorularınızı Sorabilirsiniz.KBB Hastalıkları