Yüz Estetiği

Op.Dr. Cem Karas Hollanda’da Amsterdam Üniversitesinde Prof. Dr. Gilbert TRENITE yönetiminde Estetik Burun Cerrahisi konusunda çalışmalarda bulunmuş. Amerika da SanDiego ve Hollywood da Amerikan Fasial Plastik Cerrahi Akademisinde yüz güzelleştirme ve gençleştirme konusunda çalışmalar gerçekleştirmiştir.

2006 yılında Türkiyenin ilk, Avrupanın en büyük kbb hastanesi EKOL KBB HASTANESİ kuruluşunda yer almış ve 11 yıl boyunca hastanenin kurucu başhekimi olarak , daha çok rinoloji olmak üzere 25000 e yakın KBB ameliyatı gerçekleştirmiştir.

Yüz Estetiği Cerrahisi yada başka bir deyişle yüz estetik ameliyatı  yüzümüzde bulunan şekil bozukluğunu düzeltmek için yapılan cerrahi işlemdir.

Yüz estetiği uygulamalarında amaç ameliyatındaki amaç yüzün profiline uygun doğal ve ameliyat olduğu belli olmayan bir estetik operasyon yapmaktır.

Yüz Estetiği Cerrahisi

Yüz estetiği ameliyatları sonucunda kişilerin daha genç görünmesi sağlanır. Ayrıca daha sağlıklı bir cilt yapısına kavuşturulur. Estetik ameliyatlarda, yaşlılık belirtileri olarak ortaya çıkan kırışıklıklar hedef alınmaktadır. Elbette bu durum, yapılan olan yüz estetiğine bağlı olarak da değişiklik gösterebilir.


Yüz Estetiği Tedavileri ve Yüz Estetiği Fiyatı Hakkında Daha Fazla Bilgi için
İletişim Numaramızdan Bizi Arayabilir, Whatsapp Numaramız ile Sorularınızı Sorabilirsiniz.Yüz Estetiği Tedavileri

Yüz Estetiği