Sağlık Turizmi İZMİR'de sunulan kaliteli sağlık hizmetleri, turistik ve tatik imkanlarını bir arada sunması nedeniyle oldukça ilgi gören bir turizm türü haline gelmiştir. Yurt dışından gelen hastalar, Kliniğimizden aldıkları hizmetler sayesinde sağlık ve estetik sorunlarına çözüm bulurken aynı zamanda tatil yaparak ülkemizin turistik imkanlarından faydalanabiliyorlar.

Sağlık hizmetleri konusunda deneyimli ekibimiz, modern tıbbi cihazlarımız ve son teknolojiyi kullanarak gerçekleştirdiğimiz operasyonlarımız ile hastalarımıza en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda, konaklama, transfer, tur ve diğer tatil aktiviteleri konusunda da hastalarımızın ihtiyaçlarını organize ediyor, Hastalarımızın ülkemizde rahat ve güvenli bir tatil imkanı sağlıyoruz.

Op. Dr. Cem Karas, Kulak burun boğaz, Estetik Cerrahi, Ameliyatsız Estetik alanında gerçekleştirdiği başarılı operasyonlarla yurt dışından gelen hastaların tercihleri arasında yer almaktadır.

Web sitemizde, Op.Dr. Cem KARAS ve Klinimiz hakkında daha detaylı bilgi edinebilir, sunduğumuz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgileri inceleyebilir ve iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.
Eğer siz de sağlık turizmi için İzmir'i tercih etmek isterseniz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Sizin sağlığınız, konforunuz ve güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.