Op. Dr. Cem Karas tarafından yönetilen kliniğimizde kulak, burun ve boğaz hastalıkları tanısı, tedavisi ve cerrahi uygulamaları gerçekleştirdiğimiz izmir botoks merkezidir.

Op. Dr. Cem Karas tarafından yönetilen kliniğimizde kulak, burun ve boğaz hastalıkları tanısı, tedavisi ve cerrahi uygulamaları gerçekleştirdiğimiz izmir botoks merkezidir. KBB (kulak, burun, boğaz) hastalıkları ve cerrahi operasyonlar dışında burun ve yüz estetiği uygulamaları da gerçekleştirmekteyiz.

KBB Hastalıkları Burun ve Yüz Estetiği

burun estetiği izmir adı altında KBB hastalıkları tanısı, aynı zamanda izmir kbb hastalıkları tedavisi ve cerrahi uygulaması da kliniğimizde yine bizzat Op. Dr. Cem Karas tarafından gerçekleştiriliyor. Bunların yanı sıra izmir burun estetiği ameliyatı ve izmir burun estetiği tedavisi de yine Op. Dr. Cem Karas tarafından gerçekleştiriliyor. Yüz estetiği kapsamındaysa kliniğimizde dudak estetik ameliyatları başta olmak üzere izmir yüz gençleştirmeizmir botoks gibi uygulamalar da gerçekleştiriyoruz. Son olarak kliniğimizde dil bağı rahatsızlığı üzerine de yine bazı tedavileri bulundurmaktayız.

Burun Estetik Ameliyatı

Burun estetiği şekil bozukluğunu düzeltmek için ve nefes almayı engelleyen kemik ve kıkırdak eğrilikleri Deviasyon Ameliyatı denilen operasyonla düzeltmekteyiz. Kliniğimizin izmir burun estetiği ndeki en önemli amacı yüz profiline uygun olacak şekilde doğal bir şekilde ve ameliyat izi olmayan bir burun yapmaktır. Ayrıca operasyonun başarılı geçme oranı hastanın cildinin kalın ince olması, kıkırdağın inceliği ve şekli, kemikte ve kıkırdakta gelişen deformiteler ve eski travmalara ve de dokuların iyileşme potansiyeline göre değişkenlik gösterecektir. Burun estetiği için hastaların 16-18 yaşını doldurmuş olmaları ve büyüme yaşını tamamlamış olmaları burun ameliyatına uygundur.


Op. Dr. Cem Karas tarafından yönetilen kliniğimizde kulak, burun ve boğaz hastalıkları tanısı, tedavisi ve cerrahi uygulamaları gerçekleştirdiğimiz izmir botoks merkezidir.