Medikal Cilt Bakımı

Cildimiz güzelliğin, doğallığın ve enerjinin yansıtılmasını sağlar ancak iç ve dış etkenler ile bozulan cilt yapısı yorgun, yaşlı ve kusurlu bir cilt görünümüne yol açar. Alkol ve sigara kullanımı, genetik faktörler, yanlış kullanılan kozmetik ürünler ve doğru şekilde yapılmayan medikal cilt bakımı ile cilt kısa sürede deforme olabilir.

CK Klinik tarafından özenle yapılan medikal cilt bakımı ise tüm yaş ve cinsiyet gruplarında en iyi sonuçların alınmasını sağlamaktadır.

Medikal Cilt Bakımı Nedir?

Evde ya da güzellik merkezlerinde yapılan cilt bakımı yeterli ve güzel sonuçlar vermeyebilir ancak profesyonel bir cilt bakımı ile pürüzsüz, parlak ve kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Medikal cilt bakımı kişilerin ihtiyacına ve cilt yapısına göre belirlenir ve kişiye özel bir uygulamadır. Düzenli şekilde yapılan cilt bakımı ile yaşlılık izleri kaybolur ve cilt problemleri en aza indirgenir.

Özellikle kadınlar cilt güzelliğine daha çok önem verir ve makyaj ürünleri ile güzelliğini ön plana çıkartmaya çalışır fakat profesyonel cilt bakımı ile var olan güzelliğiniz daha çok ortaya çıkar ve makyaj ihtiyacı duymazsınız.

Medikal Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Medikal cilt bakımı risksiz ve acısız bir uygulamadır. Cilt rahatlar, soft bir görünüm kazanır ve daha sıkı bir cilt görünümü elde edilir. Medikal cilt bakımı nasıl yapılır hakkında detaylı bilgiler:

  • Analiz Ve Hazırlık: Her cilt özel ve değerlidir, cilt yapısı analiz edilir ve işlemlere karar verilir. Cildin temiz, kuru ve makyajsız olması önemlidir bitkisel ürünler ile cilt, bakıma hazırlanır.
  • Cilt Temizliği: Hazırlık aşamasından sonra özel krem ve bakım ürünleriyle peeling uygulaması yapılır, gözenekler açılır ve sonraki işlemler için en iyi etkiyi alabilmenin ilk adımları gerçekleştirilir.
  • Buhar Terapisi: Cildin yumuşaması ve işlemlerin deriye daha hızlı ve etkili bir şekilde nüfuz edebilmesi için buhar terapisi yapılır. Cildin alt tabakasında bulunan kir ve yağlar, siyah noktalar temizlenir.
  • Uygulama İşlemleri: CK Klinik hekimleri özel işlemler ile medikal cilt bakımları yapmaktadır. İşlemler hastanın cilt yapısına göre belirlenir ve seanslar düzenlenir.

 


Medikal Cilt Bakımı Tedavileri ve Medikal Cilt Bakımı Fiyatı Hakkında Daha Fazla Bilgi için
İletişim Numaramızdan Bizi Arayabilir, Whatsapp Numaramız ile Sorularınızı Sorabilirsiniz.Medikal Cilt Bakımı Tedavileri

Medikal Cilt Bakımı