Kepçe kulak ya da kulak şeklindeki bozuklukları her on kişiden birinde görülür ve ameliyat ile doğru bir anatomik şekil elde edilir. Hastalar genelde kepçe kulak şikayeti ile başvursa da şekil ve dereceleri farklı olduğu için hasta ve doktorun birebir görüşmesi önem taşır.

Kepçe kulak ya da kulak şeklindeki bozuklukları her on kişiden birinde görülür ve ameliyat ile doğru bir anatomik şekil elde edilir. Hastalar genelde kepçe kulak şikayeti ile başvursa da şekil ve dereceleri farklı olduğu için hasta ve doktorun birebir görüşmesi önem taşır.

Bebeklik çağından iitbaren kulak şekil alabilir ancak yanlış uygulamalar sonucunda dönüşümü zor olan işlemler olabilir. Kulak estetiği ameliyatı ise en kısa sürede en güzel sonucun alınmasını sağlayan oldukça ağrısız bir uygulamadır.

Ameliyat sonrasında kişilerin kulak arkasında kesi izi olabilir ancak bu iz arkada kaldığı için gözükmez ve birkaç ay sonra tamamen kaybolur.

Kulak Estetiği Sonrası

Kulak estetiği sonrası komplikasyon, kanama ya da enfeksiyon riski oldukça düşüktür. Bu ameliyatı olan kişiler aynı gün taburcu edilir, şişlik ya da morarma durumları oluştuysa bir hafta içinde geçer. Kulak estetiği ameliyatı sonrası hastalar günlük hayatına devam edebilir ancak saç bandı takılması tavsiye edilir, saç bandı takarak kulaklar daha iyi korunur.

Kulak estetiği operasyonu sonrasında iyileşme süreci çoğunlukla ağrısız geçer, ağrı hissi duyan hastalara ise basit ağrı kesici ilaçlar verilmektedir.


Kulak Estetiği Ameliyatı Tedavileri ve Kulak Estetiği Ameliyatı Fiyatı Hakkında Daha Fazla Bilgi için
İletişim Numaramızdan Bizi Arayabilir, Whatsapp Numaramız ile Sorularınızı Sorabilirsiniz.Kulak Estetiği Ameliyatı Sıkça Sorulan Sorular


Kulak Estetiği Ameliyatı