Alın kaldırma veya alın gençleştirme olarak da bilinen kaş kaldırma ameliyatı, kaşları kaldırmak için kozmetik bir prosedürdür. Kaş kaldırma, alın ve kaşın yumuşak dokusunu ve derisini kaldırarak alnın, kaşın ve göz çevresindeki alanın görünümünü iyileştirir.

Alın kaldırma veya alın gençleştirme olarak da bilinen kaş kaldırma ameliyatı, kaşları kaldırmak için kozmetik bir prosedürdür. Kaş kaldırma, alın ve kaşın yumuşak dokusunu ve derisini kaldırarak alnın, kaşın ve göz çevresindeki alanın görünümünü iyileştirir.

Düşük, sarkan bir kaşınız veya kaş asimetrisiniz varsa bir kaş kaldırmayı tercih edebilirsiniz. Kaş kaldırma da kendinize olan güveninizi artırabilir.

Kaş kaldırma estetiği tek başına veya göz kapağı cerrahisi (blefaroplasti) veya yüz germe gibi diğer yüz prosedürleriyle yapılabilir.

Yaşlanma tipik olarak kaşların aşağı hareket etmesine neden olur. Cilt ve yumuşak dokular elastikiyetini kaybettikçe kaşlar ve kirpikler arasındaki mesafe de kısalır.

Kaşların alt pozisyonu yorgun, kızgın veya üzgün görünmenizi sağlayabilir. Kaş kaldırma, kaşları kaldırabilir ve yenilenmiş, daha hoş bir görünümü geri yükleyebilir.

Üst göz kapaklarının sarkmasına katkıda bulunan düşük veya sarkmış bir kaşınız varsa bir kaş kaldırma düşünebilirsiniz.

Alnınızın ve kaşınızın yumuşak dokusunu ve cildini yükselterek, kaş kaldırma yüzünüze daha genç bir görünüm kazandırabilir.

Kaş kaldırma sonuçlarının sonsuza kadar sürmeyeceğini unutmayın. Yaşlandıkça yüz cildiniz tekrar sarkmaya başlayabilir. Güneş hasarı da cildinizi yaşlandırabilir.

 


Kaş Kaldırma Ameliyatı Tedavileri ve Kaş Kaldırma Ameliyatı Fiyatı Hakkında Daha Fazla Bilgi için
İletişim Numaramızdan Bizi Arayabilir, Whatsapp Numaramız ile Sorularınızı Sorabilirsiniz.Kaş Kaldırma Ameliyatı Sıkça Sorulan Sorular


Kaş Kaldırma Ameliyatı