Görüntü bozukluğuna neden olduğu için bir çok kişinin sorun ettiği kepçe kulak , artık sorun olmaktan çıkıyor. Özellikle okul çağındaki çocuklarda ciddi travmalara sebep olan ve özgüvensizliğe ve mutsuzluğa yol açan kepçe kulak görünümü 20 dakikalık operasyonla çözüme kavuşmaktadır.

Görüntü bozukluğuna neden olduğu için bir çok kişinin sorun ettiği kepçe kulak , artık sorun olmaktan çıkıyor. Özellikle okul çağındaki çocuklarda ciddi travmalara sebep olan ve özgüvensizliğe ve mutsuzluğa yol açan kepçe kulak görünümü 20 dakikalık operasyonla çözüme kavuşmaktadır.

Ameliyatsız Kepçe Kulak Tedavisi

Görünümüne önem veren hanımlarda ömür boyu, erkeklerde belli bir yaşa kadar, tüm çocuklarda ise okul çağı boyunca kepçe kulak görünümünün ciddi travmalara sebep olmaktadır. Kısa saçlı olduğu için kulaklarını gizleyemeyen erkekler, saçını topzu yapmak isteyen kadınlar bu durumlarından dolayı ciddi oranda sıkıntı yaşıyor. Artık kepçe kulak deformitesini de düzeltmek kepçe kulak tedavisi eskiye göre çok daha kolay.

İple Kepçe Kulak Estetiği

İple kepçe kulak estetiğinde Hem de lokal anestezi ile, hastane stresi ve anestezi stresi yaşamadan. İple kepçe kulak estetiği Lokal anestezi ile kulaklarınız uyuşturulduktan sonra deformasyonun şekline göre yapılacak minik kesilerle ve sütür teknikleri ile istediğimiz görünüme kavuşuyorsunuz. Lokal anestezi ile olduğu için sohbet ederek hatta ayna ile karşılıklı istişare ederek kulaklara son şekli veriyoruz. Ameliyatın kolaylığı kadar, nekahat dönemi de son derece çabuk ve kolay. Artık eskisi gibi günlerce, haftalarca bandaj uygulaması da yok. İple kepçe kulak estetik operasyonu sonrasında sadece 1 gün kulak sargısı yapılıyor, sonra kulaklar tamamen açık kalabilir, belki birkaç gün daha sadece yatarken kulaklarınızın üzerine dönmemeniz için basit saç bandı kullanabilirsiniz. 56 gün sonra deniz serbest, gözlük takabilirsiniz. Kulak arkasında kullandığımız sütür materyali kendiliğinden eriyor, dikiş aldırma gibi bir derdiniz de olmuyor. İşlem çocuklarda 6 yaşından itibaren anestezi şartıyla yapılabilmektedir.


İple Kepçe Kulak Estetiği Sıkça Sorulan Sorular


İple Kepçe Kulak Estetiği