Dermapen Tedavisi


Dermapen, tıbbi estetikte kullanılan bir cilt yenileme tedavi yöntemidir. Bu yöntemde, ciltteki sorunlu bölgelere ince iğnelerle mikro-delikler açarak ciltte bir iyileşme süreci başlatılır. Bu süreçte, cilt kendini yeniler ve gençleşir.

Dermapen, bir kalem şeklindeki cihazı kullanarak çalışır. Bu cihaz, birkaç adet ince iğne ucu içerir ve cilde dikey olarak uygulanır. Iğneler, belirli bir derinlikte cilde nüfuz ederek mikro-delikler açar. Bu delikler, ciltteki kollajen ve elastin üretimini artırır ve cildin gençleşmesine yardımcı olur.

Dermapen tedavisi, ciltteki akne izleri, lekeler, kırışıklıklar, ince çizgiler, cilt sarkması ve genel cilt dokusu sorunları gibi birçok cilt sorununun tedavisinde etkili bir yöntemdir. Ayrıca, ciltteki gözenekleri küçültür ve cilt tonunu iyileştirir.

Dermapen tedavisi, lokal anestezi kremi kullanılarak ağrısız bir şekilde yapılabilir ve tedavi süresi yaklaşık 30-45 dakika arasındadır. Tedavi sonrası ciltte hafif bir kızarıklık ve hassasiyet olabilir, ancak genellikle kısa sürede iyileşir. Dermapen tedavisi genellikle birkaç seans halinde uygulanır ve sonuçları kalıcıdır.


Dermapen Tedavisi Tedavileri ve Dermapen Tedavisi Fiyatı Hakkında Daha Fazla Bilgi için
İletişim Numaramızdan Bizi Arayabilir, Whatsapp Numaramız ile Sorularınızı Sorabilirsiniz.Dermapen Tedavisi Tedavileri

Dermapen Tedavisi