Ameliyatsız burun estetiği cerrahi olmayan burun estetiğini duymuş olabilirsiniz. Ameliyatsız rinoplasti aslında burnunuzun şeklini 6 aya kadar değiştiren dermal dolgu prosedürüdür.

Ameliyatsız burun estetiği cerrahi olmayan burun estetiğini duymuş olabilirsiniz. Ameliyatsız rinoplasti aslında burnunuzun şeklini 6 aya kadar değiştiren dermal dolgu prosedürüdür.

Bu prosedür, burunlarındaki şişlikleri yumuşatmak veya daha az açısal görünmek isteyen, ancak kalıcı bir çözüme hazır olmayan veya geleneksel bir rinoplastide yer alan riskler ve iyileşme süresi konusunda endişe duyan insanlar için idealdir.

Ameliyatsız burun estetiği, burnunuzun şeklini değiştirmek için dermal dolgu maddeleri kullanır.

Daha pürüzsüz çizgiler veya hacim oluşturmak istediğiniz alanlarda cildinizin altına jel benzeri enjekte edilebilir bir bileşen (genellikle hiyalüronik asit ) eklenir.

Dolgu maddesi, daha derin cilt katmanlarınıza enjekte edildiği yere yerleşir ve şeklini korur. Bu, cildinize, istediğiniz sonuçlara ve kullanılan içeriğe bağlı olarak burnunuzun görünümünü 4 aydan 3 yıla kadar değiştirebilir.

Ameliyatsız burun estetiği, özellikle cerrahi rinoplasti ile karşılaştırıldığında oldukça basittir.

İstediğiniz sonuçları tartıştığınız bir konsültasyondan sonra, doktorunuz yüzünüz yukarı eğik olarak uzanmanızı sağlayacaktır. Burnunuza ve etrafınıza topikal bir anestezi uygulanmış olabilir, böylece iğneden ağrı hissetmezsiniz.

Anestezik etkili olduktan sonra, doktorunuz dolgu maddesini burnunuzun etrafındaki bölgeye ve belki de burnunuzun kendisinin köprüsüne enjekte edecektir. Bu yapılırken hafif bir kıstırma veya baskı hissedebilirsiniz.

Tüm süreç 15 dakika veya daha az ila 45 dakika sürebilir.

 


Ameliyatsız Burun Estetiği Tedavileri ve Ameliyatsız Burun Estetiği Fiyatı Hakkında Daha Fazla Bilgi için
İletişim Numaramızdan Bizi Arayabilir, Whatsapp Numaramız ile Sorularınızı Sorabilirsiniz.Ameliyatsız Burun Estetiği Sıkça Sorulan Sorular


Ameliyatsız Burun Estetiği